O Nas

JAKOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, CIĄGŁY ROZWÓJ FIRMY

Najbardziej zależy nam na spełnieniu potrzeb i zadowoleniu naszych klientów. Jakość wykonywanych usług jest bowiem rekomendacją dla przyszłych zleceniodawców. Posiadamy szeroką wiedzę oraz doświadczenie, którymi chętnie podzielimy się z naszymi klientami. Dlatego doradzamy jak najlepsze rozwiązania w zakresie naszych usług. Stawiamy na rozwój naszej firmy zgodnie z zapotrzebowaniem rynku.

 

Dlatego też sukcesywnie powiększamy swoją ofertę o najnowsze urządzenia spawalnicze. Jesteśmy firmą kreatywną oraz z przyjemnością dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb klienta. Ale przede wszystkim stawiamy największy nacisk na jakość wykonywanych usług.

Chętnie podejmujemy się także nowych wyzwań. By obróbka stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej (kwasoodpornej), aluminium, czy kowalstwo artystyczne nie miało dla nas żadnych tajemnic, w miarę swoich możliwości powiększamy park maszyn. Mechanizacja zakładu pomaga nam lepiej oraz bardziej sprawnie wykonywać podjęte zlecenia nie tylko z okolic naszego miasta – Siedlce, ale i z terenu całego kraju. Pragniemy być konkurencyjni na rynku.

 

Dlatego stawiamy na skrócenie czasu wykonywania usługi poprzez właściwy zakup wydajniejszych oraz sprawniejszych maszyn. Zmieniamy się na korzyść zgodnie z tendencjami, jakie pojawiają się na rynku. Pomagają nam w tym ambicja i wiedza. Zbudowaliśmy firmę, która ma solidne filary.

 

Nasze hasło to: „JAKOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, CIĄGŁY ROZWÓJ FIRMY”.

 

Chęci do pracy bierzemy z zadowolonych klientów oraz z nowych wyzwań którym stajemy naprzeciw.

Co robimy?

Zajmujemy się świadczeniem szeroko rozumianych usług w zakresie obróbki metali. Wykonujemy między innymi zadania związane ze spawaniem i obróbką aluminium, stali konstrukcyjnych, obróbka stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej.

Aluminium

Aluminium

Obróbka i spawanie aluminium metodami MIG i TIG.

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Wykonywanie konstrukcji stalowych na potrzeby ogólnobudowlane i przemysłowe.

MMA

MMA

Najstarsza i najbardziej uniwersalna metoda spawania łukowego.

MIG

MIG

Spawanie łukowe z gazem osłonowym chemicznie obojętnym.

MAG

MAG

Spawanie łukowe z gazem osłonowym chemicznie aktywnym.

TIG

TIG

Spawanie polegające na wytwarzaniu łuku elektrycznego za pomocą nietopliwej elektrody wolframowej w osłonie gazu obojętnego.

Ogrodzenia gabionowe

Ogrodzenia gabionowe

Jesteśmy przedstawicielem ogrodzeń gabionowych firmy Progres.

Kowalstwo artystyczne

Kowalstwo artystyczne

Produkcja bram, ogrodzeń, balustrad itp.

Wykonywanie odbojnic

Wykonywanie odbojnic

Nowoczesne odbojnice oraz odboje zabezpieczające ściany, narożniki, maszyny oraz urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

pl_PLPolish